BLOG

Kâğıt ve Ambalaj Sanayi

Kâğıt ve Ambalaj Sanayi

Kağıt ve ambalaj sektöründe, ister kağıt hamuru üretimi, ister kağıt, karton, oluklu mukavva üretimi olsun tüm üretim ekipmanlarınızın yüksek çalışma performansı ile maliyetlerini düşürerek, planlanmamış arıza duruşlarınızı en aza indirebilmeyi hedefliyoruz. Kağıt, karton, oluklu mukavva ve ambalaj sektörüne özel çözümlerimiz arasında yer alan kestirimci bakım hizmetlerimiz, merkezi yağlama sistemleri projelendirme, vals rulmanlarının yeniden kullanımı için yenileme çalışmalarımız ile maliyet verimliliğinizi de destekleyebiliriz.


Kritik ekipmanlarınız üzerinde yüksek burulma dayanımlı ve alternatif çözümler yaratan kaplin yelpazemiz, ağır hizmet ve sürekli çalışan konveyörleriniz için geniş redüktör yelpazemiz, online ve yarı online izleme sistemleri ile arızaların önceden tahmini ile üretim kayıplarını engelleyebilmek için tecrübeli teknik ekibimiz ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Yüksek performanslı zincir, kayış, kaplin gibi güç aktarım ürünlerimiz yanında dört sıralı hadde rulmanları, ark ocağı ve potalarınızda slewing rulmanları ve daha birçok demir çelik sektörüne özel tasarlanmış güç aktarım ürünlerimiz ile üretim sürekliliğini sağlamanıza yardımcı olabiliriz.

Demir-Çelik kritik ekipmanlarınızın vibrasyon, sıcaklık, devir vb. gibi verilerinin online izlenmesine olanak sağlayan sistemlerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Rulman Yatakları

Küresel Makaralı Rulmanlar

Related Posts