Notice: Undefined index: options in /var/www/vhosts/walzkugelgermany.com/httpdocs/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 123
Otomotiv

Otomotiv

Otomotiv sektörünün ihtiyaçları doğrultusunda en hassas işleme teknolojilerine sahip ve güvenilir ürün portföyümüz içerisinden lineer hareket sistemleri, aktüatörler, tezgah rulmanları, konveyör askı zincirleri ve merkezi yağlama ve filtrasyon sistemleri ile size özel çözümler sunmaktayız. Spindle tamiri ile tezgahlarınızın yüksek performansla çalışmasına katkı sağlayabilir, vereceğimiz kestirimci bakım ölçüm hizmetlerimiz ile plansız duruş sayınızı minimuma indirmenize yardımcı olabiliriz. Sızdırmazlık ürünlerinde tercih edilen malzeme ve özel ölçülere göre 24 saat içinde özel keçelerinizin teslimatı konusunda özel üretim seçeneği ile acil durumları ortadan kaldırabiliriz.

Otomotiv sektörü için rulmanlardan aktüatörlere, keçelerden tek nokta yağlayıcılara, spindle rulmanları ve tamirinden yerinde balans, termal görüntüleme vb. gibi servis hizmetlerimize ve komple güç aktarım ürünleri çözümüne kadar tam bir ürün ve servis portföyü sunmaktayız.

Yüksek performanslı zincir, kayış, kaplin gibi güç aktarım ürünlerimiz yanında dört sıralı hadde rulmanları, ark ocağı ve potalarınızda slewing rulmanları ve daha birçok demir çelik sektörüne özel tasarlanmış güç aktarım ürünlerimiz ile üretim sürekliliğini sağlamanıza yardımcı olabiliriz.

Demir-Çelik kritik ekipmanlarınızın vibrasyon, sıcaklık, devir vb. gibi verilerinin online izlenmesine olanak sağlayan sistemlerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Konik Makaralı Rulmanlar

  • Tek Sıra Konik Makaralı Rulman
  • Çift Sıra Konik Makaralı Rulman
  • Dört Sıra Konik Makaralı Rulman
  • Eksenel Konik Makaralı Rulman

Related Posts