Tarım

Tarım

Uygun coğrafi konumumuz ve kaynaklarımızın bolluğunun etkisiyle tarım sektörü başlıca üretim alanlarından birisi olmaya devam etmektedir. Tarım makinelerinin her sezona hazır bir şekilde başlaması ve sezon boyunca tam kapasite ile çalışması önemlidir. Bunun için, tarım sektörüne özel tasarlanmış yataklı rulmanlar, diskaro porya rulmanları, goble porya rulmanları, saç yataklar, balya makine zincirleri, silaj paketleme zincirleri, mibzer zincirleri, yem karma redüktörleri ve elektrik motorlarının yanında biçerdöver kayışları, özel zincir dişli, kasnak vb. gibi birçok güç aktarım ürünümüz ile kesintisiz çözümler sunmaktayız. 

Yüksek performanslı zincir, kayış, kaplin gibi güç aktarım ürünlerimiz yanında dört sıralı hadde rulmanları, ark ocağı ve potalarınızda slewing rulmanları ve daha birçok demir çelik sektörüne özel tasarlanmış güç aktarım ürünlerimiz ile üretim sürekliliğini sağlamanıza yardımcı olabiliriz.

Demir-Çelik kritik ekipmanlarınızın vibrasyon, sıcaklık, devir vb. gibi verilerinin online izlenmesine olanak sağlayan sistemlerimiz hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Yataklı Rulmanlar

Related Posts