Hakkımızda

WALZKUGEL GERMANY, dünya çapında hizmet veren, endüstriyel uygulamalar için mekanik güç aktarım parçaları üreticisi ve bu ürünler ile ilgili mühendislik hizmetleri sağlayıcısıdır.

 Kurulduğumuz günden bu yana Alman tasarımı ve mühendisliği ile 1. Sınıf kalitede rulman üretimi yapan WALZKUGEL GERMANY profesyonel üretim faaliyetleri, bakım ve projelere mühendislik desteği, kaliteli ürün satışı, geniş ürün yelpazesi ve müşterilerimize olan saygımızla bugün dünyada önemli bir tedarikçi firma olmayı başardık ve bunu korumak için prensiplerimizden ödün vermeden çalışmaya ve hizmet vermeye devam ediyoruz.

81 sektör 5000’i aşan alt sektörde rulman ihtiyaçlarını karşılamak için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

Müşterilerimize verdiğimiz değer ve önemin bizi büyüten en önemli faktör olduğunu bilerek tüm faaliyetlerimizi bu esası göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyoruz

VİZYON

Rulman, endüstriyel ürünler, hidrolik ve pnömatik ürünlerde hem tedarik hem destek hizmetleri veren Walzkugel Germany kaliteyi ve güven duygusunu daima en önde tutmayı amaçlar. Müşterilerin ihtiyaç duyduğu hızda ve kapasitede hizmetler sunar.

MİSYON

Kaliteli ürünleri ve uzman personeliyle farkını ortaya koyan Walzkugel Germany'nin vizyonu, uluslararası düzeyde hizmet veren bir marka haline gelmektedir.